zajęcia dla seniorów przy komputerze

Zajęcia komputerowe dla seniorów

Wbrew objętym stereotypom i pragnieniu bycia wiecznie młodym życie seniora wcale nie musi być ponure i nudne. Tak naprawdę zależy tylko od nas samych jak je sobie zorganizujemy. Grunt to osiągnąć cel a mianowicie dążyć do życiowego spełnienia. Sędziwy wiek nie oznacza, że większość czasu, który w końcu mamy do dyspozycji trzeba spędzić w fotelu….

sprawdzenie kontrahenta

Jak prześwietlić kontrahenta przed nawiązaniem z nim współpracy?

Nawiązanie współpracy z inną firmą może być jedną z najważniejszych decyzji w historii naszego przedsiębiorstwa. Jeśli współpraca ta będzie udana, tylko na tym zyskamy rozwijając się i uzyskując tak cenną stabilność finansową. Nieprzemyślana decyzja może jednak doprowadzić do wielu niepożądanych zdarzeń. W skrajnym przypadku może nawet przyczynić się do upadku firmy. Jeszcze przed podpisaniem wiążących…

woman visiting dentist

Jak przygotować się do wizyty u dentysty?

Osoby, które regularnie odwiedzają gabinet stomatologiczny, nie muszą w szczególny sposób przygotowywać się do kolejnych wizyt w nim. Jeśli jednak mamy do czynienia z pacjentami stroniącymi od odwiedzania tego lekarza, sytuacja jest bardziej skomplikowana. Sama decyzja o udaniu się z wizytą kontrolną jest dla nich trudna, dni poprzedzające ją mogą przy tym być prawdziwym koszmarem….